okno
Strona główna
to - my Brygada Maryi
Św Maksymilian
Zostań Rycerzem
Listy od C. Małgosi
Rycerskie opowieści
Galeria
e - Kartki
Pobierz
Dołącz do nas
Kontakt
Przyjaciele Brygady
Archiwum
Osób obecnie: 2
Dzisiaj było: 25
Wczoraj było: 31
Od 6 stycznia 2012 było: 37110

Nasza Rycerska Grupa

Rycerzykowa Brygada Maryi składa się z czytelników "Małego Rycerzyka Niepokalanej", którzy chcą walczyć ze złem pod przewodnictwem Maryi. Brygada jest częścią wielkiego wojska duchowego o nazwie Rycerstwo Niepokalanej, ale mogą należeć do niej także ci, którzy nie są jeszcze rycerzami Niepokalanej (w Brygadzie otrzymują oni godność giermka Niepokalanej).

A oto nasza rycerska grupa:

Jeśli chcesz należeć do Brygady, zmów akt strzelisty: O Maryjo bez grzechu poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy, i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła świętego i poleconymi Tobie. i dopisz się niżej:
dołącz do Rycerzykowej Brygady Maryi

Zaloguj sięl

1 Janek Rycerz
Znacie mnie na pewno z Małego Rycerzyka Niepokalanej (jestem tam zawsze na stronie 2, a czasem też na innych stronach). Kocham Pana Jezusa i Matkę Bożą i chcę, żeby wszyscy na świecie ich kochali! Mam nadzieję, że w Brygadzie Maryi będzie nas coraz więcej i że w ten sposób sprawimy Maryi wielką radość. Pozdrawiam wszystkich rycerzy i giermków Niepokalanej!!!
Wszyscy zapisani: 198 Rycerze: 101 Giermkowie: 37
203Zuzia2004RycerzZuzia Gatkowska
Witam wszystkich!
Jestem Zuzia należę do parafii Katedralnej w Kielcach!
Chciałbym pozdrowić wszystkich tamtych księży a zwłaszcza ks.Sylwestra Piwowara który został przeniesiony do parafii Miłosierdzia Bożego w Kazimierzu!
Pozdrawiam Zuzia2004!!!
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Zawsze Dziewica! !!
201claire??
200serce??
199oldzia10RycerzAleksandra Janiak
Bardzo kocham Maryje!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chodze do Niepokalanowa. Mam 10 lat. Mam wiele rzeczy z Maryją. Uwilbiam robić rysunki, zadania i wypracowania do Małego Rycerzyka. Maryja!!!!!!!!
198Kladzia13RycerzKlaudia Janiak
Jestem prawdziwym Rycerzem Niepokalanej. Mam na imie Klaudia. Jestem z Niepokalanowa. Mam 13 lat. Kocham Maryje i nigdy Jej nie opuszcze. Mam wiele rzeczy z Maryją. Zchęcią robie rysunki, zadania do Małego Rycerzyka. Maryja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
194MaciekRycerzMaciej Furgała
193Aga321RycerzAsia Pisarkiewicz
Droga Maryjo! Mam na imię Asia i mam prawie 11 lat. Dołączyłam do brygady ponieważ bardzo Cię kocham i chcę wiedzieć o tobie ( i nie tylko, ale też o innych rzeczach związanych z religią) coraz więcej i więcej.
192pala2802??
190nikola.jarzabek@spoko.plRycerzNikola Jarząbek
Witam Was Serdecznie kocham cię Maryjo! Będe twoją Rycerką! Mam prawie 11 lat i poświęce tobie całe życie. Bardzo lubie jazde konną prosze cię strasznie o zdrowie dla mojej rodziny.
189Maciek620RycerzMaciek
188Ola55555GiermekAleksandra Manikowska
187ElenaGiermekElena Glicner
Kocham Świętą Rodzinę.
186GustawGiermekGustaw
Maryja kocha nas,a my kochamy Maryję.To najlepsza Mama wszystkich ludzi!!!!!!
185Justa10GiermekJustyna Mieszkuniec
184zuzikD:RycerzUla Piecha
Kocham Maryje i Jezusa i pieski.
183michalciepluch??
182joasia646??
181midzio112??
180nefiferek??
179VICTORIAGiermekVICTORIA DEREWOŃKO
\"Radosne serce do nieba się wzbija, gdzie mieszka nasza Mama, Maryja!\".Matko Boża,Kochamy Cię,miej nas w swojej opiece-otaczając nas płaszczem swojej macierzyńskiej opieki.Dziękujemy Ci,za obfitość łask Bożych.Nasza Droga Mamusiu w niebie,mam 6 lat i cieszę się,że mogę zostać Giermkiem w Brygadzie Maryi Niepokalanej, proszę Cię strzeż mnie i dopomóż,abym zachowując czystość mojego serduszka, trwając w dobrym, swoim zachowaniem,dobrym przykładem zasłużyła i zapracowała sobie na to,aby zostać Twoim Rycerzem.Dziękuję!!!Kochamy Cię!!!Victoria z mamą i tatą.
Lista tych co nie udało się założyć konta