okno
Strona główna
to - my Brygada Maryi
Św Maksymilian
Zostań Rycerzem
Listy od C. Małgosi
Rycerskie opowieści
Galeria
e - Kartki
Pobierz
Dołącz do nas
Kontakt
Przyjaciele Brygady
Archiwum
Osób obecnie: 2
Dzisiaj było: 9
Wczoraj było: 35
Od 6 stycznia 2012 było: 30123

Nasza Rycerska Grupa

Rycerzykowa Brygada Maryi składa się z czytelników "Małego Rycerzyka Niepokalanej", którzy chcą walczyć ze złem pod przewodnictwem Maryi. Brygada jest częścią wielkiego wojska duchowego o nazwie Rycerstwo Niepokalanej, ale mogą należeć do niej także ci, którzy nie są jeszcze rycerzami Niepokalanej (w Brygadzie otrzymują oni godność giermka Niepokalanej).

A oto nasza rycerska grupa:

Jeśli chcesz należeć do Brygady, zmów akt strzelisty: O Maryjo bez grzechu poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy, i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła świętego i poleconymi Tobie. i dopisz się niżej:
dołącz do Rycerzykowej Brygady Maryi

Zaloguj sięl

1 Janek Rycerz
Znacie mnie na pewno z Małego Rycerzyka Niepokalanej (jestem tam zawsze na stronie 2, a czasem też na innych stronach). Kocham Pana Jezusa i Matkę Bożą i chcę, żeby wszyscy na świecie ich kochali! Mam nadzieję, że w Brygadzie Maryi będzie nas coraz więcej i że w ten sposób sprawimy Maryi wielką radość. Pozdrawiam wszystkich rycerzy i giermków Niepokalanej!!!
Wszyscy zapisani: 179 Rycerze: 93 Giermkowie: 33
181VICTORIAGiermekVICTORIA DEREWOŃKO
\"Radosne serce do nieba się wzbija, gdzie mieszka nasza Mama, Maryja!\".Matko Boża,Kochamy Cię,miej nas w swojej opiece-otaczając nas płaszczem swojej macierzyńskiej opieki.Dziękujemy Ci,za obfitość łask Bożych.Nasza Droga Mamusiu w niebie,mam 6 lat i cieszę się,że mogę zostać Giermkiem w Brygadzie Maryi Niepokalanej, proszę Cię strzeż mnie i dopomóż,abym zachowując czystość mojego serduszka, trwając w dobrym, swoim zachowaniem,dobrym przykładem zasłużyła i zapracowała sobie na to,aby zostać Twoim Rycerzem.Dziękuję!!!Kochamy Cię!!!Victoria z mamą i tatą.
180Sławek??
178PawełGiermekPaweł Synajewski
176ewangeliaRycerzZuzia Korneluk
Mam 6 lat,trzy starsze siostry. Kocham Marię i Świętego Maksymilana.
175Oliwcia-2004RycerzOliwia Smolarek
174klaudia20000@op.pl??
173basiamat11GiermekZosia Matuszewska
172aga12??
171olka??
170aniela, rozalia ,antek??
169szymon2001kRycerzSzymon Kryzel
Cześć! Mam na imię Szymon. Jestem ministrantem w parafii św. Antoniego w Dziemianach. Bardzo lubię chodzić na nabożeństwa różańcowe i majowe. Chcę służyć Niepokalanej i być jej rycerzem. Dlatego godnie wypełnię moje zadanie które zostało mi powierzone.
168Milena Bąk??
167Julcia??
166sandra11283??
165Judyta 268??
164sebastian2RycerzSebastian
Cześć! Jestem Sebastian i jestem ministrantem (moim zdjęciem jest mój patron - Dominik Savio, patron ministrantów) od 4 lat w Parafi Bożego ciała w Suwałkach. Wstąpiłem do Rycerza Niepokalanej dlatego bo bardzo kocham Jezusa, Boga i Maryję i postanowiłem oddać życie dla Niepokalanej.
163marta12??
162alivija30??
161juliaxd03??
160KubaRycerzKuba Mamcarczyk
Witam. Mam na imię Kuba. Mieszkam w Skawcach. W przyszłym roku przystąpię do Komunii Świętej. Bardzo lubię koty. Mam siostrę Julię. Należę do zuchów.Moja drużyna nazywa się Strażnicy leśnej tajemnicy.
Lista tych co nie udało się założyć konta